DSL s.c. - TeBeS

Firmy DSL s.c. z siedzibą w Suchym Lesie (Poznań), Polsce oraz TeBeS z siedzibą w Berlinie, Niemcy, tworzą razem grupę DSL GROUP. Ściśle współpracujemy z naszymi licznymi klientami z branży drukarskiej, farmaceutycznej i FMCG, szczególnie w Europie Środkowej i Wschodniej, aby zapewnić najlepszą wszechstronną obsługę. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w druku sitodrukowym i drukach prasowych.

 

Przez cztery lata DSL GROUP była oficjalnym partnerem szkockiego producenta farb Paragon Inks. Paragon Inks produkuje najwyższej jakości farby i lakiery do drukarstwa typograficznego i druku UV / LED. Dzięki nowej serii AURA i LUNA, low migration, Paragon Inks zwiększa swoje wpływy na rynku europejskim razem z DSL GROUP.

 

Od 2012 roku DSL GROUP reprezentuje kanadyjską firmę Global Vision z siedzibą w Montrealu w Kanadzie jako certyfikowany i oficjalny partner na Europę Środkową i Wschodnią. Global Vision jest światowym liderem w dostarczaniu zautomatyzowanych systemów korekty, zapewniających niezawodność procesów w ponad 70% firm farmaceutycznych na całym świecie. Dzięki owocnej współpracy z DSL GROUP rozwiązania Global Vision są obecnie wdrażane i doceniane przez wiodące europejskie firmy farmaceutyczne, FMCG oraz drukarskie.

 

Nasi koledzy z DSL GROUP oferują wsparcie eksperckie w języku niemieckim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, francuskim i angielskim oraz zapewniają pełne wsparcie, prezentacje on-line i na miejscu, wytyczne dotyczące instalacji i dodatkowe informacje na temat systemów Global Vision i rozwiązań w zakresie drukowania na bok.