DSL GROUP - Farby UV/LED Flexo Paragon inks, low migration


Firma Paragon Inks od ponad 30 lat produkuje najwyższej jakości kolory drukarskie i fleksograficzne UV. W Wielkiej Brytanii Paragon Inks jest liderem rynku z ponad 40% udziałem. Teraz, z pomocą DSL GROUP, Paragon Inks jest również coraz częściej wykorzystywany w Europie kontynentalnej.

Paragon Inks produces

Letterpress inks

 

 

UV Flexo Inks

 

AURA series - ULM

 

LUNA series - LM


Firma Paragon Inks z siedzibą w Livingston w Wielkiej Brytanii produkuje atramenty dla przemysłu poligraficznego od ponad 30 lat.

 

Dzięki ekspansji i optymalizacji zakładu produkcyjnego o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych, jeden światowy zakład produkcyjny Paragon Inks jest w stanie zaoferować dedykowaną przestrzeń dla formulacji tuszu i powłok, produkcji GMP, innowacji, szkolenia i przechowywania.

 

Indywidualne wdrażanie technologii w połączeniu z najnowocześniejszymi kompletnymi systemami identyfikowalności, unikalną optymalizacją przetwarzania i produkcji, skoncentrowane na naukowym frezowaniu i technologii produkcji, wzbogaciło możliwości atramentów Paragon i możliwości ich opracowywania.

 

Jako dumni zwycięzcy Nagrody Królowej dla Przedsiębiorczości 2014 i Szkockiej Nagrody Eksportowej 2017, zaangażowanie i zaangażowanie w naszą domową i globalną bazę klientów są najważniejsze.

Global Ink Specialist